Ambalajlama

Pırlanta Nakliyat Ambalajlama paketleme işini en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir. Yılların deneyimi ve teknolojisinin de sayesinde bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.

Ambalaj ve paketleme hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Pırlanta Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma personellerimiz, eşyalarınızı darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara karşı dayanıklı olması ve herhangi bir zarar görmemesi için balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde ya da iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir..

İlgili uzman personelimiz özenle, kırılma tehlikesi olan cam eşyaları ve mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde yeniden birleştirirler. Bu biçimde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir.

Ambalajlama, günümüz nakliye sektöründe müşterilerin tercih odağı haline gelen yenilikçi bir nakliye hizmeti çözümüdür. Temel olarak eşyalarınızın taşımaya makul hale getirilmesi için hazırlanmasını kapsamaktadır.

Evden eve nakliyat için ambalajlamada sunulan hizmetlerden bazıları: Kolilemeye makul eşyalarınızın kategorize edilerek kolilenmesi, elektronik eşyalarınızın ayrı ayrı koruyucu battaniye ile kaplanarak zarar görmeyecekleri şekilde taşımaya hazır hale getirilmeleri örnektir. Ayrıca kırılmaya müsait mobilyaların da aynı biçimde koruyucu battaniyeyle kaplanması, bütün mobilyaların sivri köşelerinin olası çarpma ve darbelere karşı hem zarar görmemeleri, hem de diğer eşyalara zarar vermemeleri için koruyucu gereç ile kapatılması, bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.

Ofisten ofise nakliyat ve ambalajlamada sunulan hizmetlerden bazıları: Ofis araç ve gereçlerinizden kolilemeye makul olanların kolilenmesi, elektronik ofis cihazlarının (bilgisayar, yazıcı, tarayıcı gibi) kesinlikle suretle koruyucu battaniye ile kaplanarak darbelere karşı korunaklı hale getirilmesi örnektir. Ayrıca mobilyalarınızın sivri hatlarının koruyucu gereç ile kapatılarak eşya güvenliğinin sağlanması, cam mobilyaların da koruyucu malzeme ile kaplanarak taşıma hizmeti için dayanıklı hale getirilmesi de bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.

Paketleme

Özellikle taşınırken çizilebilecek eşyalarda olması gereken paketleme prosedürünü yapmaktayız. Paketleme prosedürü büyük, ve çizilme olasılık yüksek eşyalarda taşınma prosedürü öncesinde yapılan ve koruma fonksiyonunda büyük önem arz eden bir uygulamadır. Bu uygulama vasıtası ile çizilmemesine özen gösterdiğiniz özen eşyalarınızda taşınma sırasında da herhangi bir sorun olmaz.

Hemen hemen bütün eşyalara uygulanabilen paketleme prosedürü arzu ya da ihtiyaç durumlarında Nakliyat firmamız tarafından uygulanabilmektedir. Taşıma işlerindeki paketleme uygulaması eşyaların üzerine onların güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir giydirme prosedürüdür.

Paketleme prosedüründe önemli hususlardan birisi de eşyanın boyutuna göre dikkatlice paketleme yapılmasıdır. Paket boyutları standart olmamalı ve paketleme prosedürünün eşyanın üzerine tam oturacak biçimde yapılması gereklidir. Aksi takdirde paketleme uygulaması gerekli fonksiyonu ortaya koyamamaktadır. Paketleme prosedürü ya da firmamız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere erişebilir, irtibat sağlayabilirsiniz.

 

Pırlanta Evden Eve Nakliyat

Pırlanta Evden Eve Nakliyat

Konuşma Başlat
Nakliye ihtiyacınız mı var?
Sitemize hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
TEKLİF FORMU